O Firmie

BioArt jest firmą ogrodniczą, która profesjonalnie zajmuje się projektowaniem ogrodów, ich zakładaniem i pielęgnacją. Wykonujemy projekty, urządzamy i utrzymujemy ogrody przydomowe, a także zieleń przy budynkach firm, ogródki kawiarniane. Zakładamy systemy nawadniające. Wykonujemy projekty zieleni towarzyszącej obiektom architektonicznym, komunikacyjnym oraz projekty rewaloryzacji ogrodów zabytkowych, inwentaryzacje parków i projekty terenów rekreacyjnych. Realizujemy aranżację wnętrz w zakresie dekoracji zielenią sztuczną i żywą.

Charakteryzujemy się rzetelnością, szybkością i jakością wykonania. Naszym celem jest tworzenie terenów zielonych, które  odzwierciedlałyby potrzeby naszych klientów, zapewniając im pełną satysfakcję.

W trosce o najwyższą jakość wykonywanych usług współpracujemy z szerokim gronem specjalistów.

Tworzymy ciekawe i oryginalne rozwiązania oparte na najnowszych technologiach. Wiedza oraz zdobyte przez nas doświadczenie poprzedzone realizacjami ogrodów w kraju i za granicą gwarantują Państwu udaną współpracę, oryginalny, przemyślany projekt oraz jego fachową realizację.