BioArt Ogrody

Jesteśmy profesjonalną firmą ogrodniczą, kierowaną przez architektów krajobrazu, zajmującą się: projektowaniem, zakładaniem, pielęgnacją ogrodów oraz terenów zielonych w Lublinie i województwie lubelskim.

Dlaczego BioArt?

Mamy wieloletnie doświadczanie praktyczne w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji ogrodów, oparte na wcześniej zdobytej wiedzy z zakresu architektury krajobrazu. Z roku na rok również pogłębiamy swoją wiedzę ogrodniczą na różnych szkoleniach, targach i warsztatach tak aby znać trendy i nowości w branży ogrodniczej, oraz sprostać coraz bardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów.

Działamy głównie w Lublinie, oraz na całym województwie lubelskim.

Historia

Firma ogrodnicza BioArt Sp. z o.o. powstała w 2006 roku i założona została przez dyplomowanego architekta krajobrazu Michała Marka. Do dnia dzisiejszego funkcjonuje nieprzerwanie świadcząc profesjonalne usługi z zakresu projektowania ogrodów, zakładania i pielęgnacji ogrodów. Od 2010 roku firma poszerzyła swoją gamę usług o aranżacje i pielęgnacje roślin doniczkowych w biurach, galeriach i fabrykach. Do dnia dzisiejszego pod swoją opieką mamy ponad 5 tysięcy roślin doniczkowych. Natomiast od roku 2020 ozonujemy pomieszczenia biur, sklepów i fabryk.

Nasze specjalizacje

Projektujemy

Projekty ogrodów wykonujemy nie tylko w Lublinie i okolicach. Indywidualnie dopasowujemy rośliny i sam projekt przyszłego ogrodu do oczekiwań, potrzeb i miejsca zamieszkania naszych klientów.

Wykonujemy

Zakładamy: ogrody, trawniki, automatyczne nawadnianie, oczka wodne, kaskady, stawy

 kąpielowe, ściany zielone i wszystko to co łączy się z zielenią i ogrodami.

Pielęgnujemy

Zajmujemy się pielęgnacją ogrodów, roślin doniczkowych, ścian zielonych.Nasze prace obejmują wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, jakich wymagać będzie Państwa zieleń czy to w ogrodzie czy biurze.

Zespół BioArt

Jesteśmy zgranym zespołem świadczącym usługi ogrodnicze na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

Michał Marek

Dyplomowany Architekt Krajobrazu

Ewa Fijałkowska

Architekt Krajobrazu

"Dzięki doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu i wiedzy zespołu BioArt cieszymy się z pięknej i zdrowej zieleni wokół naszej firmy."

Jarosław Motyl

Współwłaściciel, Motyl SC

"Prace wykonawcze obejmowały: projekt nasadzenia roślin, zamontowanie systemu nawadniającego i donic oraz wykonanie aranżacji zieleni w budynku WICA w Lublinie. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i rzetelnie, z użyciem materiałów wysokiej jakości."

Ewa Błazik-Borowa

dziekan Wydziału Budownictwa i Architektury, Politechnika Lubelska

"Firma BioArt jest niezawodnym partnerem. Zatrudnia solidnych i godnych zaufania pracowników wyróżniających się dużą wiedzą na temat pielęgnacji roślin doniczkowych, co umożliwia rzetelne wykonywanie powierzonych zasad."

Edmund Baraniecki

członek zarządu, SPA ORKANA sp. z o.o.

Znajdź nas

Adres

Ochotnicza 3/7
Lublin, 20-012

Kontakt

tel: +48 606 132 594

mmarek@bioart.com.pl

Otwarte

8.00 - 18.00

Bądźmy w kontakcie