google-site-verification=N7__fggUKGWQCBYzbnuXE7zlzPE0KLEbbQxNQBm14dY

Nawadnianie ogrodów

Automatyczne systemy nawadniania

Specjalizujemy się w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji systemów automatycznego nawadniania. Nasze projekty obejmują pełną instalację nawadniania od źródła wody do elementów zraszających oraz sterujących. Projekty automatycznych systemów nawadniania wykonujemy z uwzględnieniem indywidualnych preferencji naszego klienta.

Oprócz projektowania również wykonujemy systemy automatycznego nawadniania w ogrodach, terenach zielonych wokół firm, jak również na tarasach.

Zakładając automatyczny system nawadniania ogrodów, nasze rośliny otrzymują dawki wody w odpowiednich porach, co pozwala zaoszczędzić nam do 50% wykorzystywanej wody do nawadniania.

Automatyczny system nawadniania zakładamy na przyłączu wody miejskiej, jak również na niezależnym źródle wody.

Automatyczny system nawadniania – korzyści jakie uzyskamy:

  • Zachowamy naturalny wygląd ogrodu. System wynurzalny to dyskretne podlewanie, bez wijących się węży i zraszaczy, które są obcym elementem krajobrazu. Zraszacze wynurzają się tylko podczas pracy, po czym znikają bezszelestnie w trawie. Możemy kosić trawę, grać w piłkę, podejmować gości – bez konieczności chowania węży.
  • Podlewanie precyzyjne, dostosowane do wymogów poszczególnych roślin, zgodnie z projektem nasadzeń. Nie zdajemy się na przypadek: woda zostanie dostarczona w te miejsce, gdzie jest najbardziej potrzebna.
  • Oszczędność wody. Zraszacze możemy zaprogramować na pracę w nocy, kiedy straty wody z powodu parowania są najmniejsze. Często woda pobierana w nocy jest też łatwiej dostępna i tańsza np. przy zastosowaniu własnej pompy i nocnej taryfy energetycznej.
  • Oszczędność naszego czasu – ogród zawsze będzie wyglądał efektownie, nawet gdy nie mamy w danym dniu czasu na podlewanie, wyjedziemy na wakacje lub często jesteśmy nieobecni.
  • Podniesienie materialnej wartości domu i ogrodu. System wynurzalny jest dodatkowym medium, zwiększającym wartość posesji.
  • Prestiż – pięknie utrzymany ogród z jego bujną zielenią cieszy oko nie tylko właściciela.

Znajdź nas

Adres

Pana Wołodyjowskiego 6/94
Lublin, 20-012

Kontakt

tel: +48 606 132 594

mmarek@bioart.com.pl

Otwarte

8:00 - 18:00

Bądźmy w kontakcie