google-site-verification=N7__fggUKGWQCBYzbnuXE7zlzPE0KLEbbQxNQBm14dY

BioArt Ogrody

Jesteśmy profesjonalną firmą ogrodniczą, kierowaną przez architektów krajobrazu, zajmującą się: projektowaniem, zakładaniem, pielęgnacją ogrodów oraz terenów zielonych w Lublinie i województwie lubelskim.

Dlaczego BioArt?

Mamy wieloletnie doświadczanie praktyczne w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji ogrodów, oparte na wcześniej zdobytej wiedzy z zakresu architektury krajobrazu. Z roku na rok również pogłębiamy swoją wiedzę ogrodniczą na różnych szkoleniach, targach i warsztatach tak aby znać trendy i nowości w branży ogrodniczej, oraz sprostać coraz bardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów.

Działamy głównie w Lublinie, oraz na całym województwie lubelskim.

Historia

Firma ogrodnicza BioArt Sp. z o.o. powstała w 2006 roku i założona została przez dyplomowanego architekta krajobrazu Michała Marka. Do dnia dzisiejszego funkcjonuje nieprzerwanie świadcząc profesjonalne usługi z zakresu projektowania ogrodów, zakładania i pielęgnacji ogrodów. Od 2010 roku firma poszerzyła swoją gamę usług o aranżacje i pielęgnacje roślin doniczkowych w biurach, galeriach i fabrykach. Do dnia dzisiejszego pod swoją opieką mamy ponad 5 tysięcy roślin doniczkowych. Natomiast od roku 2020 ozonujemy pomieszczenia biur, sklepów i fabryk.

Czym się zajmujemy:

Projektowanie
ogrodów

Zakładanie
ogrodów

Pielęgnowanie
ogrodów

Pielęgnowanie
roślin donniczkowych

Ozonowanie pomieszczeń

Aranżacja
zieleni

Inwentaryzacja
zieleni

Nawadnianie
ogrodów

Zespół BioArt

Jesteśmy zgranym zespołem świadczącym usługi ogrodnicze na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

Michał Marek

Dyplomowany Architekt Krajobrazu

Ewa Fijałkowska

Architekt Krajobrazu

"Dzięki doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu i wiedzy zespołu BioArt cieszymy się z pięknej i zdrowej zieleni wokół naszej firmy."

Jarosław Motyl

Współwłaściciel, Motyl SC

"Prace wykonawcze obejmowały: projekt nasadzenia roślin, zamontowanie systemu nawadniającego i donic oraz wykonanie aranżacji zieleni w budynku WICA w Lublinie. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i rzetelnie, z użyciem materiałów wysokiej jakości."

Ewa Błazik-Borowa

dziekan Wydziału Budownictwa i Architektury, Politechnika Lubelska

"Firma BioArt jest niezawodnym partnerem. Zatrudnia solidnych i godnych zaufania pracowników wyróżniających się dużą wiedzą na temat pielęgnacji roślin doniczkowych, co umożliwia rzetelne wykonywanie powierzonych zasad."

Edmund Baraniecki

członek zarządu, SPA ORKANA sp. z o.o.

Znajdź nas

Adres

Pana Wołodyjowskiego 6/94
Lublin, 20-012

Kontakt

tel: +48 606 132 594

mmarek@bioart.com.pl

Otwarte

8:00 - 18:00

Bądźmy w kontakcie